Concept CK5000

Počet programov

• , zakúpené v DATART.sk

• Vyskúšal som:
    • - soté - mňam!
    • - pomalý hrniec, výsledok super!
    • - Sous Vide, výsledkom bol výborný medium steak presne ako som chcel, treba dať bacha, spúšťa sa inak ako je v návode
    • - ryža - skúsil som 2 rôzne, obe boli rozvarené, ťažko povedať, kde je chyba
    • - varenie v pare dopadlo na jednotku
    • - oceňujem časovač (je pri všetkých funkciách), raz som odbehol a neplánovane sa zdržal, hrniec sám vypol a jedlo bolo super
    • ***** V tomto hrnci uvarí dobré jedlo aj nekuchár, 10 funkcií, super!
    • - návod je fakt iba základný (a preto som si spravil vlastný, aby som vedel akú funkciu kedy použiť), chcelo by to aspoň pár vzorových receptov, nech vidno na čo sa dajú využívať jednotlivé programy
    • - za kvalitu spracovania som strhol 10% z hodnotenia, pokrievka by mohla lepšie dosadať, vyberateľná nádoba je tam voľná (čo samo o sebe nevadí, ale lieta to, ak chcete jedlo zamiešať, informačný displej mierne odstáva a zboku presvitá panel, je to divné hlavne večer

Akcia v Datarte ma naštartovala ku kúpe a určite neľutujem. Spomenuté chyby ma ako detailistu hnevajú, ale "na funkci rostlináře to nemá vliv", vynikajúce varenie!

Doplnené info po viac ako roku používania: vrstva, ktorá chráni hrniec pred pripálením sa ľahko odlupuje a celkovo výrobok je viac "čínskej kvality", ako si človek praje. Dnes by som asi zvažoval kúpu niečoho trvácnejšieho, napriek tomu - zatiaľ všetko funguje.

Objem
6 l
Displej
Počet programov

multifunkčný hrniec Concept • objem: 6 litrov • plne rozoberateľný • nádobu možno umývať v umývačke • 11 programov • sklenená pokrievka • vyberateľná nádoba • nepriľnavý teflónový povrch • LCD displej • protišmykové nožičky • rozmery: 38 × 29 × 12 cm Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v DATART.sk

• Vyskúšal som:
    • - soté - mňam!
    • - pomalý hrniec, výsledok super!
    • - ryža - skúsil som 2 rôzne, obe boli rozvarené, ťažko povedať, kde je chyba
    • - varenie v pare dopadlo na jednotku
    • ***** V tomto hrnci uvarí dobré jedlo aj nekuchár, 10 funkcií, super!