Steba DD 1 ECO

Objem
5 l
Displej
Počet programov

• , zakúpené v Agem Computers s.r.o.

Vynikajúca obsluha, výrobok je kvalitný, všetko sedí. Jedinú vec by som vytkla a to pomalé varenie. Ocenila by som, keby sa dala manuálne nastavovať teplota a čas. Možno sa to dá, ešte som všetko neskusila. Návod je podpriemerný a je jedno v akom jazyku. Škoda pri takom krásnom výrobku.

ok

6 kg
Objem
5 l
Displej
Počet programov

Elektrický parný a tlakový hrniec Steba DD 1 ECO je univerzálny pomocník do každej kuchyne, pomôže s pomalým varením, varením, grilovaním a ohrevom. S hrncom je varenie až o 70% rýchlejšie a ešte sporí energiu. Hrniec má časovač a možnosť nastavenia z 9 programov. Elektrický hrnec Steba DD 1ECO: Pokud jste příznivci zdravého vaření, pak vám doma nemůže chybět parní tlakový hrnec. Představujeme vám elektrický tlakový hrnec DD 1ECO značky Steba, který umožňuje pomalé vaření, vaření, grilování či ohřev. Rychlé a zdravé vaření Vaření v parním hrnci zachovává přírodní aroma, vitamíny a minerály Tato fotografie je vypnuta z lightBoxu a nebude se v něm tedy zobrazovat. Vynechat z LightBoxu Tato fotografie je vypnuta z lightBoxu a nebude se v něm tedy zobrazovat. Vynechat z LightBoxu 9 programů vysoká variabilita 5 litrů objem nádoby 5 stupňů bezpečnostní systém Co vám tento produkt může nabídnout? Pokud jste příznivci zdravého vaření, pak vám doma nemůže chybět parní tlakový hrnec. Představujeme vám elektrický tlakový hrnec DD 1ECO značky Steba, který umožňuje pomalé vaření, vaření, grilování či ohřev. Zpracované jídlo pak má zachovanou chuť, přírodní aroma, více minerálů a vitamínů.

Už náš druhý, ne proto, že by se první po osmi letech pokazil, ale proto, že kvalita, spokojenost.

Mám už druhý stejný , první mi fungoval 5 let každý den , obrovská úspora času a elektřiny . Nevýhoda je že nevím kam ho dát do servisu opravit , není český manuál a ani odkaz kde si ho sehnat , stáhnout . Taktéž recepty , jenom v němčině . El.tlakový hrnec STEBA je ale TOP. Jenom jsem chtěla naučit a využívat všechny jeho funkce.

• , zakúpené v Agem Computers s.r.o.

• ma nerezovu nadobu (ostatne maju len teflon)
    • ma podstavec na tlakove varenie v pare
    • ma tzv vrchnu nadobku
    • proste vybavenie ktore ostatnym elektrickym tlakovym hrncom chyba
    • mohol by byt lacnejsi, ale je pravda ze je kvalitny

pozri sem

ok