Philips Viva Collection HD3037/70

Multifunkčný pomocník s objemom 5 litrov na prípravu obľúbených pokrmov má inteligentné ovládanie teploty a prehľadný ovládací panel s LCD displejom. Jednoducho s ním pripravíte chutné polievky, mäso a cestoviny, alebo môžete napiecť sladké dobroty ku káve.

Jednoduchá údržba

Tento všestranný prístroj s mikroprocesorom zahŕňa inteligentné varenie a jednoduchú údržbu. Vnútorný hrniec má nepriľnavý povrch a je vhodný aj na umývanie v umývačke riadu.

Objem

Typ
multifunkčné hrnce
Odložený štart

Odolný nerezový obal

Vonkajší obal je z nerezovej ocele, ktorá sa ľahko čistí a je odolná proti poškodeniu.
Odolný nerezový obal

Pevné steny

Steny hrnca sú hrubé 2 mm. Ide o nadpriemerne hrubú vrstvu, ktorá zaisťuje rovnomerné vedenie tepla po celom hrnci.
Pevné steny

Praktická rukoväť

Pre jednoduchú manipuláciu je prístroj vybavený výkyvnou rukoväťou, vďaka ktorej môžete hrniec pohodlne prenášať a priamo z neho servírovať pokrmy.
Praktická rukoväť

Časovač prípravy

Aby ste mali jedlo vždy včas pripravené, prístroj vám ponúka jednoduché 24-hodinové načasovanie prípravy pokrmu.
Časovač prípravy

Udržovanie teploty

Funkcia udržovanie teploty dokáže udržať teplotu pokrmu po uvarení až ďalších 24 hodín. Po dokončení varenia sa Multicooker automaticky prepne do režimu udržovania teploty. Od tejto chvíle vám už nikdy pokrm nevychladne.
Udržovanie teploty

Automatické programy

Okrem inteligentného varenia a udržovania teploty prístroj ponúka aj prednastavené automatické programy, napríklad na prípravu ryže a ryžovej kaše congee.
Automatické programy

3D ohrev

Multicooker ponúka niekoľko systémov ohrevu. Na dne zariadenia sa nachádza 3D systém ohrevu pre rovnomerné ohrievanie. Veľké množstvo výhrevných teliesok a ich rozmiestnenie prináša efektívne využitie tepla a chutné výsledky pri pečení a varení.
3D ohrev

ELEKTRICKÝ HRNIEC MULTICOOKER

POPIS PRODUKTU:

Dômyselné automatické varenie:

Inteligentné a automatické programy varenia pre optimálne výsledky*
Integrovaný mikroprocesor zaistí jednoduché varenie
Vnútorná nádoba vhodná do umývačky
Vonkajší plášť z nehrdzavejúcej ocele na jednoduché čistenie
Mimoriadne hrubá vnútorná nádoba s 2,0 mm stenou rovnomerne rozloží teplo
Funkcia udržania teploty uchová jedlo čerstvé a výživné až 24 hodín
Systém 3D ohrevu na rovnomerné ohrievanie a účinnejšie udržiavanie teploty

Výklopná rúčka na ľahké prenášanie
Jednoduché programovanie s predvoľbami a časovačom až na 24 hodín

12 zdravých možností varenia

Výraznejšia chuť každého jedla

Absolútne pohodlie a jednoduché používanie

Odnímateľný parný ventil pre jednoduché čistenie

HLAVNÉ ŠPECIFIKÁCIE

Kapacita 5/10 Litre/poháre
Dĺžka kábla 1,2 m
Výkon vo wattoch 980 W
Odmerná nádoba áno
Plastová naparovacia nádoba áno

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

Funkcia prihriatia pre: okamžite čerstvé jedlá
Výklopná rúčka na ľahké prenášanie: áno
Odpojiteľný napájací kábel na jednoduché odkladanie: áno
Odolná a mimoriadne hrubá vnútorná nádoba pre rovnomerné varenie: áno
Ventil proti vykypeniu: áno
Záložná pamäť v prípade výpadku energie: áno
Vnútorná nádoba vhodná do umývačky: áno

Vďaka režimu časovača budú: jedlá pripravené, kedy chcete
Nepriľnavá vnútorná nádoba, ktorá sa ľahko čistí: áno

Špecifikácia dizajnu

Výkon vo wattoch: 980 W
Dĺžka kábla: 1,2 m
Kapacita: 5/10 Litre/poháre

• , prevzaté z Heureka.cz

Zakoupeno již podruhé (jako dárek), já ho osobně mám již déle a jsem s ním spokojená, není nic co bych v něm neudělala. Upeču, osmahnu, ohřeju a mnoho dalšího. Chce si to vychytat časy na běžná jídla, jelikož knížečka s recepty je moc stručná. Snadné čištění. Cena odpovídající.

• , zakúpené v zlavacik.sk

• Kvalitny,,uz odskusany a som spokojna

Spokojna som,,,

• , zakúpené v DOMOSS

• Vsetko pracuje tak ako v opise produktu

• Pre funkcie A dizajn

Možnosti použitia sú viacere

• výrobok spĺňa moje predstavy.
    • Dostatočný a prehľadný návod na používanie výrobku.
    • Pre kúpu tohoto výrobku som sa rozhodla na základe recenzií ostatných užívateľov výrobku
    • Žiadne nedostatky som zatiaľ nezistilanezistila

Výrobok šetrí čas, má široké použitie, uvarené jedlá sú chutné, dobrý návod na používanie, dobré vzorové recepty pre prípravu pokrmov podľa vlastných receptov.
    Produkt odporúčam i ostatným.
    Výrobky nakupujem po dostatočno zvážení i na zaklade rezencií ostatných užívateľov.

• tapky su nanič.

lahka obsluha

• Rýchlosť a kvalita dodavky.
    • Bez komentára.

Kvalitna spolupráca.

• V hrnci sa dá variť, dusiť, zapekať, variť na pare, piecť, vysmážať. Je výborný a ľahko prenosný.
    • oceňujem hlavne:
    • univerzálnosť
    • ľahké čistenie
    • prenosnosť/ môžem si ho vziať aj na chatu/
    • praktickosť /netreba viac hrncov/
    • dizajn
    • Nie veľmi praktický návod, bez obrázkov s očíslovaním jednotlivých ovládacích prvkov.

Zaujala ma hlavne jeho univerzálnosť a jednoduchá obsluha. Pôvodne som si chcela kúpiť naparovací hrniec, ale pri prečítaní všetkých jeho funcii, vrátane varenia na pare pri doplatení zopár eur naviac som sa rozhodla pre multicooker.
    Cena je primeraná k jeho variabilite, kvalita spracovania je výborná. Uvítala by som viac pracovného náčinia ako iba naberačku a stierku. Pomohlo by aj viac receptov ktoré by skontroloval odborník vo varení, lebo niektoré uvedené recepty majú nedostatky, viď jahodový džem nám predpisuje variť 30 HODÍN, pilaf s kuracím mäsom má v ingrecienciach cibuľu a v postupe žiada osmažiť mrkvu a iné. S výrobkom som inak veľmi spokojná, splnil moje očakávanie aj požiadavky. Používam ho skoro denne a nemenila by som. Odporúčam všetkým ktorí hľadajú variabilitu s praktičnosťou za primeranú cenu.

• Sikovna masinka. Zvladne kadeco.
    • Zatial mu nemam co vytknut. Splna vsetky moje ocakavania.

Zatial som s nim nadmieru spokojny.