Najnovšie recenzie zo sekcie Elektrické hrnce

Pridané: 6. februára 2013

• všestranné použitie
  • ,ľahká jednoduchá manipulácia ,
  • praktická udržba

jeden produkt je vzužiteľný v domácnosti na rôznu prácu nie je potrebné mať veľa hrncov ale jeden univerzálny.som s nim uplne spokojná

Overený zákazník Prva.sk Overený zákazník

Sencor SMH 330

Anonym Anonym

Pridané: 15. decembra 2012

• rozmery

nečakala som zázraky, pre mňa bol zázrak pečené kuriatko, mala som len jednoplatničku a pečené a zapekané veci mi v jedálničku chýbali
hranolky bez oleja - super
dobre sa čistí - spodná časť, vrchná sa veľmi nešpiní, jedlo málo prská, lebo nepláva v oleji, časom sa asi zanesie
väčšinu jedál treba pripravovať dlhšie ako podľa návodu, osobne mám rada prepečenejšie
chlieb sa nepodaril, možno moja chyba, už to viac skúšať nebudem
som spokojná, kúpila som, čo som čakala

Bionaire SCVI600 Rival 5,7l

Bionaire SCVI600 Rival 5,7l

Pridané: 19. novembra 2012

Zakúpený v HEJ.sk

• Praktickost, super pomocnik. Lepsi oproti inym modelom v tom, ze sa keramicka nadoba da pouzit aj v rure, na sporaku, do chladnicky a nepraskne.
  • Obavame sa ho nechat na dlhy cas samotneho zapnuteho, ale zatial sa nic nestalo + Rychla poskrabatelnost vnutra nadoby, ale na funkcnost to nijaky vplyv nema, takze to je vcelku O.K.

Overený zákazník Shoppie.sk Overený zákazník

Pridané: 12. decembra 2011

Zakúpený v Shoppie.sk

• veľa možností použitia a flexibilita miesta použitia
  • nedomyslené drobnosti pri fritovaní (napr. kôš), prijala by som efektívnejšie ovládanie funkcií

rôznorodosť prípravy pokrmov je výhodou a tak isto aj príjemná zmena je veľa doplnkov, ale fritovanie je len dodatok k funkciám a je to aj vidieť napr. pri košíku na potraviny (nedá sa poriadne uchytiť pri odkvapkávaní oleja)

Overený zákazník Shoppie.sk Overený zákazník

Pridané: 6. decembra 2011

Zakúpený v Shoppie.sk

• Multifunkčnosť.
  • Nápisy na ovládači v cudzom jazyku, chýba tam časovač.

Vtejto dobe je smiešne pre širokú spotrebiteľskú verejnosť ponúkaťvýrobky, ktoré sa mu neprihovárajú jazykom, ktorému rozumie. Ešte stále je veľa ľudí, čo sa , ako cudzi jazyk učili ruštinu. ja osobne tomu rozumiem, ale je mi ľúto tých druhých, ktorí výrobok možno len preto nekúpia.
No a výrobok ako, že som ho nazval multifunkčný a bez časovača to je hrubý nedostatok.

Pridané: 14. októbra 2011

• sedem moznosti varenia
  • dobry material
  • umyvatelne v umyvacke
  • prakticke skladovanie

Potrebovala som si kupit fritezu a objavila som tento hrniec. Je mnohokrat funkcnejsi ako friteza ktora niekedy stoji viac ako tento hrniec. Je multi pomocnik v kuchyni, jednoducha obsluha, da sa umyvat v umyvacke. Nenasla som ziadne negativa.

Zobrazujem 421 - 427 zo 427 recenzií 1...18 19 20 21 [ 22 ]