Najnovšie recenzie zo sekcie Elektrické hrnce

De Gusto WSH-SC350

De Gusto WSH-SC350

Overený zákazník TV Products Overený zákazník

Pridané: 14. decembra 2021

(naposledy upravené 9. januára 2022)

Zakúpený v TV Products

• moderný spósob prípravy jedla
  • málo receptov

Overený zákazník www.eletech.sk jozef

Pridané: 29. novembra 2021

Zakúpený v www.eletech.sk

• zdravá príprava jedál

Overený zákazník epotreby.sk Eva Boklaščuková

Pridané: 19. novembra 2021

Zakúpený v epotreby.sk

Dobrá vec,ale ešte sa s tým zoznamujem.Ale zatiaľ som spokojná.

Overený zákazník MALL.SK Lia

Camry CR 6305

Overený zákazník K24.sk fsev

Pridané: 15. novembra 2021

Zakúpený v K24.sk

Camry Premium CR6305 je de facto ten istý typ, ktorý som roky používal - Sencor SHM 300 - má navyše praktickú pomôcku na odkladanie veka a nástavec na zväčšenie objemu - funkčne ovládanie je 100% detto. Sencor som venoval 100% funkčný, iba sa hlava odlepila od vrchnáku, zacementovanie nie je problém. Uvádzam to len preto, že táto rúra okrem výbornej služby má značnú životnosť.

CrockPot CSC063X

CrockPot CSC063X

Pridané: 13. novembra 2021

(naposledy upravené 13. novembra 2021)

• Fantastická pomoc pri pomalom varení
  • Poctivá nádoba z keramiky žiaden osmaltovaný plech
  • Jednoduché ovládanie
  • Vonkajšia nádoba má obvodový plášť s minimálnou tepelnou izoláciou, možno zbytočná strata energie ( 10h/1,5-2kW )

Perfektná polievka
Mäso naozaj mäkké
Pri umývaní keramiky treba dať pozor na hmotnosť a krehkosť

Pridané: 9. novembra 2021

Zakúpený v Salente

Rýchle varenie a veľká úspora času

Pridané: 9. novembra 2021

(naposledy upravené 18. novembra 2021)

• Varí, tlakuje, teplovzdušná funguje, na pomalé varenie neviete akú má vnútro teplotu,
  • objem vnútorného hrnca nie je 6 l ako udáva výrobca ale 5,5l a užitočný objem je iba 4 litre(po rysku MAX). Dno ma vnútorný priemer iba 18 cm, a vrchný vnútorný priemer je iba 22 cm čo výrobca neudáva. Užitočná veľkosť je dosť mala na varenie pre 6 ľudí.
  • Skúšal som variť huspeninu na pomalú funkciu, zmestili sa mi tam 3 malé bravčové nožičky a iba necelé 3 litre vody.
  • Vnútorný hrniec má vypuklé dno, takže pri restovaní je olej po obvode dna a stred je asi 6mm hore.(treba použiť viac tuku a potom to už nieje o zdravom varení) Poslali mi náhradný hrniec tak isto preliačene dno(asi v Číne nevedia urobiť rovné dno)
  • Viac ako 700 g mäsa sa ťažko restuje, kôli malému priemeru dňa (18,5cm) jednoducho napísané vnútorný hrniec nieje zeptter

Reakcia značky Salente

Dobrý den, mrzí nás, že jste nespokojen, ale nádoba má opravdu objem 6l máme to osobně vyzkoušeno a v případě zájmu Vám rádi zašleme záznam z testu. Co se týče průměru nádoby vnitřní dolní průměr je 19cm a horní průměr 23cm. Nádoba by nešla do hrnce vložit. Co se týče objemu, lze uvařit přílohu i hlavní chod zároveň a i několik litrů omáčky. V případě tak početné rodiny doporučujeme pořízení další vnitřní nádoby, která Vám může velké vaření usnadnit. Přejeme krásný zbytek dne.

Pridané: 7. novembra 2021

Zakúpený v Salente

• Velmi zdravé a rychle varenie s minimom tuku, jednoduche ovladanie, lahke cistenie
Tefal Cook4me+ CY851130

Tefal Cook4me+ CY851130

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Pridané: 29. septembra 2021

• Jednoduché a rýchlejšie varenie
  • Ľahká obsluha
  • Intuitívne ovládanie
  • Multifunkčnosť - nielen varenie uložených receptov, ale aj funkcia klasického restovania, varenia, varenia v pare a hlavne varenia pod tlakom
  • V návode je len zoznam receptov
  • Vyššia cena

Hrniec mi odporučila kamarátka ako veľkého pomocníka, ktorého pri malých deťoch určite ocením. Musím súhlasiť, akurát aby varenie bolo fakt rýchle, treba mať naštudované ingrediencie k receptom, ktoré možno nájsť len na displeji, a aj to len pred začatím varenia, potom sa už k nim nedostanete. Toto je pre mňa veľké mínus, keďže veľa receptov je celkom netradičných a nie každý má pred varením obeda ešte hodinu navyše, aby sa cez jednotlivé recepty preklikával a hľadal ten, na ktorý má práve všetko doma. Inak som spokojná. Zatiaľ všetko, čo sme vyskúšali, bolo fakt dobré a hlavne sme si trošku obzvláštnili jedálniček. Tiež kladne hodnotím to, že sa hrniec dá použiť aj ako tlakový, parný, prípadne na restovanie a klasické varenie.

Pridané: 20. septembra 2021

šetri čas

Russell Hobbs 22750-56

Russell Hobbs 22750-56

Overený zákazník MALL.SK Ladislav J.

Pridané: 13. septembra 2021

Zakúpený v MALL.SK

• Veľkosť,možnosť použitia na sporáku,časovač,nízka hmotnosť

Overený zákazník Chefshop.sk Lubomir Christov

Pridané: 19. augusta 2021

Zakúpený v Chefshop.sk

• prisiel nam hrniec a nefunguju vsetky funkcie ideme vam to vratit este dnes :-(((
Concept CK9090

Concept CK9090

Overený zákazník MALL.SK Elena Stredáková

Pridané: 15. augusta 2021

Zakúpený v MALL.SK

Veľmi praktický kuchynský prístroj na rýchlu prípravu jedál. Umožňuje spoľahlivo, bezpečne a zdravo pripravovať jedlá aj v malej kuchyni resp na chalupe, kde nie je možnosť pripravovať jedlá vo veľkej kuchyni a na plyne …

Salente Cuco

Salente Cuco

Overený zákazník Salente JI

Pridané: 6. augusta 2021

Zakúpený v Salente

Vyrobok doporucujem, manzelka je nadsena. Hlavne je urceny pre vyznavacov zdravych pokrmov. Usetri vsak aj cas na pripravu jedla. Taktiez ocenia nerezive nadoby.

Overený zákazník www.mamigo.sk Silvia

Pridané: 30. júla 2021

Zakúpený v www.mamigo.sk

Som nadsena z produktu. Je podla doporucenia znamej,ba nad moje ocakavanie. Denne mame cerstvu polievku, kvalitnu a rychle urobenu. V horucich letnych dnoch je v panelakovej prehriatej kuchyni varenie utrpenim. Vysoka teplota a zapach z varenia sa ledva da vyvetrat. Avsak MioMat uvari rychle,bez produkovania tepla do priestoru, bez nadmerneho zapachu. Receptar je vyhodou,su v nom vazne delikatesy.

Overený zákazník www.mamigo.sk Overený zákazník

Pridané: 19. júla 2021

Zakúpený v www.mamigo.sk

• zatial spokojna, chutia nam polievky aj kase

Pridané: 8. júla 2021

• Vyzera to byt kvalitny produkt
  • Vela funkcii
  • Nezaberie vela miesta

Urcite odporucam vsetkym ludom ktorych bavi varenie a tento All-In-One dokaze nahradit mnozstvo zariadeni, a teda urcite dokaze usetrit miesto v domacnosti. Tovar som prave zakupil takze neviem posudit z dlhodobeho hladiska ale v pripade zmeny budem tuto recenziu adekvatne upravovat.

CrockPot CSC024X

CrockPot CSC024X

Overený zákazník mámedoma.sk Overený zákazník

Pridané: 31. mája 2021

Zakúpený v mámedoma.sk

• Ľahká manipulácia a ovládanie, dobre sa umýva, výhoda je sklenená pokrievka, vidím čo sa v hrci deje

Zobrazujem 201 - 220 zo 469 recenzií 1...9 10 [ 11 ] 12 13...24