Najnovšie recenzie zo sekcie Elektrické hrnce

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

Pridané: 23. augusta 2020

Uvarí za mňa ... 150 receptov ..menu vo slovenčině

Pridané: 23. augusta 2020

Rýchlosť, jednoduchosť, nulová náročnosť

Pridané: 13. augusta 2020

• Husté polievky hotové za 25 minút, len čistá zelenina
  • rastlinné mlieka sú úžasne
  • Ľahké čistenie

Som nadšená , úžasný pomocník v kuchyni. Na stránke obchodu sú k dispozícii aj recepty, čo hodnotím ako veľké plus. Kúpiť ho bolo moje najlepšie rozhodnutie.

Tesla EliteCook K70

Tesla EliteCook K70

Overený zákazník TESLA Overený zákazník

Pridané: 7. augusta 2020

Zakúpený v TESLA

Navarím v hrnci a prikryjem pokrievkou,nemusím z hrnca jedlo prekladať do iného

ECG PH 6520

ECG PH 6520

Pridané: 5. augusta 2020

Zakúpený v MALL.SK

Hrniec som použila zatiaľ iba raz, škoda, že výrobca nepriložil k výrobku recepty.

Sage BRC600

Sage BRC600

Pridané: 30. júla 2020

Zakúpený v MALL.SK

• V jednom programe si mäso, cibuľu rýchlo opražíte a v ďalšom ho dusíte. To, čo česká mini pečienka - remoska vyrábala hodinu a pol, tento hrniec stihne za pol hodiny.
  • Kvalitné prevedenie.
  • Spotreba do 800 W, teda nevyhadzuje ističe niekde na hoteloch. Je vhodný pre cestovateľov na dlhodobé služobné cesty.
  • Zatiaľ som nenašiel.

ETA Tauro 2131

ETA Tauro 2131

Pridané: 27. júla 2020

• vyhovujúce funkcie
  • v hrnci sa pripáli ešte aj voda
  • na jedno použitie

Pridané: 29. júna 2020

Zakúpený v MALL.SK

Ideálny na rýchle varenie , som veľmi spokojná.

Bohužiaľ, neviem znovu nasadiť na spodnej strane pokrievky kryt ventilu ani podľa popisu v manuáli na str. 143 vpravo dolu.

Concept CK9090

Concept CK9090

Overený zákazník OKAY.sk Overený zákazník

Pridané: 26. júna 2020

Zakúpený v OKAY.sk

• Výrobok je veľmi praktický.
  • Ocenil by som k tomu receptar na prípravu jedál

CrockPot CSC030X

CrockPot CSC030X

Overený zákazník ČistýSvet.SK Overený zákazník

Pridané: 19. júna 2020

Zakúpený v ČistýSvet.SK

• Odporúčam, sice hrniec mam len kratko, ale už som ho použila niekoľkokrát, som spokojná

Salente Ario

Salente Ario

Pridané: 12. júna 2020

Zakúpený v MALL.SK

Dizajnové prevedenie veľmi dobré, veľká 6 l nádoba+dostatok doplnkov. Kvalitné materiály, žiadny pochybný teflon a podobné divné nezdravé materiály. Veľmi dobrá zrozumiteľná obsluha, veľký displej, dobre podsvietený. Všetko funguje ako má. Jedlo v ňom pripravené má vynikajúcu chuť, najedia sa aj oči! Jedlo pripravené bez nutnosti kontroly!

Klarstein COOK5-Jacuzzi-B

Klarstein COOK5-Jacuzzi-B

Overený zákazník Electronic Star Overený zákazník

Pridané: 11. júna 2020

(naposledy upravené 11. júna 2020)

Zakúpený v Electronic Star

• KVALITNÉ SPRACOVANIE

Pridané: 26. mája 2020

Zakúpený v www.mamigo.sk

počúvala som o miomate od viacerých známych, všetci si ho pochvaľovali, a už teraz rozumiem prečo, super pomocník, rýchlo navarím, už po pár dňoch si nevieme predstaviť život bez neho

CrockPot Saute CSC027X

CrockPot Saute CSC027X

Pridané: 15. mája 2020

Zakúpený v MALL.SK

• Super pomocník.Splňa všetko čo má!
  • Zatial nič

PHILCO PHSC 5600

PHILCO PHSC 5600

Pridané: 27. apríla 2020

Zakúpený v MALL.SK

Zatiaľ som nestihol v ňom niečo variť.

Pridané: 27. apríla 2020

Hrncu som dala sancu 4x.
"Ako tak jedle" boli 2 recepty - kura s arasidovym maslom chutilo ako nieco medzi kurcatom s paradajkovou omackou a kurcatom v lece :(
Kura na paprike "sa zjedlo" ale nadseny z toho doma nebol nikto:l
Ten kto nevie varit, pochybujem, ze s nim bude vediet narabat. Obcas som bola zmatena i ja, ci "chce" aby som vybrala vsetko von, alebo suroviny postupne pridavala.
Dlho sa predhrieva, takze cokolvek co je dnu by sa zislo poriadne miesat, aby sa "neprichytilo". Takmer na konci jedneho varenia mi napisal, ze mam doliat vodu, ktorej je malo (pritom som postupovala podla receptu) ked som doliala a dalo OK - dal mi cely recept od zaciatku a aj tak postupoval - cize to co uz bolo dnu som musela vybrat von a postupovat podla krokov od zaciatku, aby som jedlo konecne uvarila.
Samotne varenie trva tych cca 15min, ale priprava okolo toho a neustale asistovanie aj cez hod.(hod a pol) Jedlo sa pocas uzatvorenia neda dochutit, takze chute sa nezmiesaju, az na konci varenia, ale to uz nie je ono.
Samotne cistenie na konci varenia - katastrofa, vsetko rozobrat a poriadne vycistit.
Tento hrniec som kupila, aby mi pocas corona virusu pomohol s varenim, kedze nas je doma vela a varit treba kazdy den, zial velmi rychle som sa vratila ku klasike.
Tefal vyrobky mam rada a mam ich doma vela, ale tento hrniec sa nepodaril, samozrejme ho vraciam.

Catler MC 8010

Catler MC 8010

Pridané: 20. apríla 2020

Rolls-Royce medzi multifunkčnými hrncami

Marek Drkovcim Marek Drkovcim

Pridané: 16. apríla 2020

Mal som ho, vratil som ho a namiesto neho kupil Tefal ALL IN ONE. Hlavnou vyhodou cook4me oproti ALL IN ONE su vstavane recepty a "moderny" displej, inak to su takmer totozne hrnce, all in one ma dokonca o malicko viac funkcii. Problem s hlavnym tahakom u cook4me je ten, ze recepty su niekedy hlupo napisane a maju zly postup. Napriklad recept na kura na paprike pre 6 osob sa podla receptu VZDY pripali, pretoze samotny paprikas zahustujete podla receptu uz na zaciatku a zahustite ho tak moc ze sa pri vareni v tlaku pripali a hrniec bude hlasit chybu 21 (tato chyba je casto spominana aj v zahranicnych recenziach), v skutocnosti by sa malo zahustovat na konci, spolu so smotanou. Taktiez recept na segedinsky gulas je pisany tak, ze kapustu mate vlozit do hrnca uz na zaciatku aj s mäsom a potom ju v tlaku varit 30 minut, kapusta bude po tomto ukone samozrejme uplne rozvarena. Alebo vam hrniec pri jednom recepte pekne napise vlozte olej, predhreje ho a potom vam oznami aby ste oprazili cibulku do hneda a pri druhom vam napise vlozte do hrnca olej a cibulu, v dalsom ktoru aby ste pridali dalsie suroviny a az v 3 kroku zacne predhrievat s tym, ze tu cibulu mate vlastne oprazit na oleji. Tento problem (kedze hrniec cook4me je hlavne o tych receptoch) spolu s podstatne mensou cenou v zahranici a nedostupnostou verzie connect na nasom trhu ktora by realne priniesla dalsie, mozno lepsie napisane recepty ma presvedcili ze bude lepsia volba lacnejsi All In One ktory ma minimalne rovnake funkcie varenia.

Cook4me:
+ recepty
+ vacsi vykon 1600W
+ "moderny" displej
- recepty nie su moc dobre, nie vzdy su napisane zrozumitelne a maju zly postup
- v rakusku lacnejsi, za 150€ (to uz je podla mna poriadny rozdiel)
- nie je mozne skladat vlastne recepty
- na nasom trhu nie je verzia connect ktora umoznuje prepojenie s mobilnou aplikaciou kde su tisice receptov

All In One:
+ lacnejsi
+ viac funkcii (ako napriklad nastavenie tlaku)
+ obsahuje knihu receptov (45), samozrejme je v nom mozne robit aj vsetky recepty urcene pre cook4me
- neobsahuje vstavane recepty
- na prvy pohlad moze ovladanie vyzerat zlozito (k hrncu dostanete aj slovenske nalepky tlacidiel a ovladanie vam v skutocnosti po 2 receptoch uz nebude robit vobec problem)
- pomalsie predhrieva
- vnutorny "hrniec" nema uska na drzanie
- nutnost vypustat paru rucne, cez tlacidlo na to urcene (treba ho stale drzat, cca aj 2-3 min)

Delimano Edesia

Delimano Edesia

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

Pridané: 11. apríla 2020

• zdravšie a rýchlejšie varenie
  • veľká kapacita na prípravu jedál
  • nepoužívam olej pri varení
  • moderný dizajn
  • množstvo fukncií