Najnovšie recenzie zo sekcie Elektrické hrnce

Lauben Multi Cooker 18SB

Lauben Multi Cooker 18SB

Overený zákazník Alza.sk Dušan

Pridané: 16. decembra 2022

• vyhovujúci objem

jednoznačnejšie označenie ovlád, tlačidiel , napr štart, stop a,p,

Siguro MP-S600SU

Siguro MP-S600SU

Overený zákazník Alza.sk Registrovaný používateľ

Pridané: 13. decembra 2022

Zakúpený v Alza.sk

Rada by som sa vyjadrila opäť ale k inej objednávke bol objednaný bežiaci pas ktorý bol zaplatený a mal byť doručený objednávka v hodnote 400 eur do dnešného dňa od decembra nedošla mala byť doručená 28.11.2022 alza sú obyčajný podvodníci a ak môžte v živote od nich nič nekupujte vyhovárajú sa niesu ochotný vrátiť peniaze v hodnote 400 eur je to doslova choré dokopy klamú na infolinke a vravia ako vrátia peniaze do 48 hodín prešlo 6 dní od tejto vety hnusné ojebavanie!!!!!!

Tefal All-In-One CY505E30

Esperanza EKO003

Overený zákazník epotreby.sk Zdeňka

Pridané: 4. decembra 2022

Zakúpený v epotreby.sk

Už som si objednávala tovar niekoľkokrát vždy prišiel v poriadku. Som veľmi spokojná aj s tovarom, aj s rýchlym doručením.
Ďakujem veľmi pekne. Určite budem odporúčať aj známym.

Crockpot CSC052X

Salente Ario

Overený zákazník Salente Zloduska

Pridané: 15. novembra 2022

Zakúpený v Salente

• Rýchle varenie bez kopy hrncov.
  • Nemusím to chodiť kontrolovať, idem si zaťiaľ robiť inú robotu.
  • Ešte ho mám krátko, však polievka uvarená za 15 min alebo hovädzie za 35 min je super.
  • Kvalitné nerezové prevedenie.
  • Dá sa to všetko pekne vybrať a umyť.
  • Zatiaľ som na nič negatívne neprišla.
Tefal Turbo Cuisine CY754130

Tefal Turbo Cuisine CY754130

Overený zákazník MALL.SK Ivo

Pridané: 10. novembra 2022

Zakúpený v MALL.SK

• Pekný dizajn. Biela farba, možno to znie zvláštne ale pomaly sa vyrába všetko v čiernej alebo nerezovej... Ovldádanie je jednoduché ale má to aj jedno negatívum, opíšem nižšie.
  • Hrniec je relatívne robustný ale varná nádoba je menšia čiže vhodný skôr pre menej ľudí (odmerka vo vnútri hrnca povoľuje max 3 litre). Ovládanie je jedoduché ale predsa to postráda logiku, príklad: Idete variť napríklad guláš. Na mojom starom hrnci som zapol program guláš, osmažil cibuľu, mäso..., atď a napokon zakryl vekom, hrniec sa začal tlakovať a variť. Na tomto hrnci nastavíte program guláš a hrniec začne hlásiť chybu lebo na ňom nie je veko...a toto robí pri takmer pri každom programe... Tu musíte zapnúť špeciálny program ktorý funguje bez veka, osmažíte resp orestujete čo potrebujete a musíte ten prgram zrušiť. Potom nastavíte patričný program. Mne sa toto riešenie nepáči ale dá sa s tým žiť. Čo mi ale vadí veľmi, manuálne vypúštanie pary a tlaku. Starý hrniec mal 2 polohy, druhá sa zacvakla a paru vypustilo bez vašej pomoci. Tu musíte držať odtlakovací "knoflík" až do samého konca, veľmi nepraktické. Napríklad Sencor to má vymyslené dobre, ale zas ten sa pokazí automaticky po dvoch rokoch! PS. Varí trochu dlhšie ako konkurenica, mám to odskúšané. Ale v opise sa píše že varí 3x rýchejšie, to je asi pravda.

V konečnom dôsledku to nie je to zlý hrniec ale škoda banálnych chýb pri programovaní výrobku. Tefal má čo doháňať (alebo proste len skopírovať dobré veci od konkurencie..). To vypúštanie pary manuálne bude ozaj otrava. Inak by to bol šikovný hrniec.

Overený zákazník Andrea Shop Fero

Pridané: 30. októbra 2022

Zakúpený v Andrea Shop

• Malá spotreba, chutné jedlá, netreba stáť pri ňom, netreba miešať a nič sa nepripečie.

Nemá termostat, nemá časovač a plášť nie je izolovaný. Telo tohto variča sa tak rozpáli že keď sa ho človek náhodou dotkne tak sa popáli. Netuším ako toto funguje bez termostatu ale pravdepodobne sa jednoducho cievka žeraví na maximum a to je všetko. Je dosť lacný takže čo by človek chcel že? Tieto pomalé variče by mali byť ako termoska. S dobre izolovaným plášťom a poriadnym termostatom ktorý by vypol keď teplota dosiahne danú hodnotu. Potom by to spotrebovalo zanedbateľné množstvo energie pri varení. Taký som ale ešte nevidel.

Pridané: 27. októbra 2022

Excellent quality

Klarstein Bristol 35

Klarstein Bristol 35

Overený zákazník Klarstein Tamara

Pridané: 11. septembra 2022

Zakúpený v Klarstein

• naozaj je to pomalý hrniec
Ariete Vintage 2904/03

Ariete Vintage 2904/03

Overený zákazník LukLen s.r.o. Pali

Pridané: 2. septembra 2022

Zakúpený v LukLen s.r.o.

Super vyzerá,je staromódnyale moderný zároveň.

Pridané: 29. augusta 2022

Zakúpený v Alza.sk

Полностью соответствует своим функциям.

Overený zákazník Andrea Shop Fero

Pridané: 28. augusta 2022

Zakúpený v Andrea Shop

• Super vec. Vyraznejsie chute, bezstarostne varenie a pecenie. Jedlo sa prakticky neda pokazit. Nevysycha, nepripaluje sa. Vecer zapnem rano mam teple jedlo hotove. Alebo rano zapnem a popoludni je hotove. Netreba miesat, netreba si to ani vsimat. Maly odber energie, a to sa zide ked pojdu ceny elektriny este vyssie. Skoda penazi velku ruru vyhrievat alebo varit cokolvek na elektrickom sporaku.
  • Najlepsie sa hodi na veci ktore treba dlho varit na malom plyne alebo dlho piect v rure. Je jedno pri akej teplote lebo aj na mensej sa vsetko upecie len to trva dlhsie. Velka tazka keramicka nadoba drzi teplo ako sampion. Ked sa raz vyhreje tak je tam stabilna teplota a na jej udrzanie treba minimum energie. Dobre izolovana vonkajsia nadoba. Teplo nema kam utiect. Ziadne plytvanie.

Chleba sa v tom neupecie ani nic co treba robit na panvici pri vysokych teplotach. Takze palacinky v tom neurobim :-)

Overený zákazník Alza.sk Daria

Pridané: 26. augusta 2022

• Nenašiel

Páči sa mi na nej všetko

Tesla EliteCook K70

Tesla EliteCook K70

Overený zákazník ROBOT WORLD Calvin

Pridané: 22. augusta 2022

Zakúpený v ROBOT WORLD

Návod je trosku tenší, no ovládanie je dost intuitívne keď sa nezľaknete množstva tlačítok.

Neprišiel som na spôsob ako docieliť, aby sa po dovarení automaticky nespúšťalo „Udržení teploty“.

Mohli trošičku domyslieť odvod kondenzu keď horné veko vložíte do otvoru na odloženie ale stačí úvodné množstvo kondenzu vyliať inde/s5 do hrnca a tých pár kvapiek potom nie je problém.

Niektoré verzie instant potu automaticky po zatvorení prepínajú páčku ventilu na uvoľnenie tlaku do polohy na varenie, takže na rozdiel od K70 na to netreba myslieť, ale zatial sa mi nestalo že by som zabudol prepnúť to ručne.

Natural ryža je úplne perfektná.

Tesla EliteCook K50

CrockPot CSC063X

CrockPot CSC063X

Pridané: 12. augusta 2022

Zakúpený v Alza.sk

• Spĺňa moju predstavu bol aj hneď vyskúšaný vývar bol perfektný odporúčam
MioMat M2021

MioMat M2021

Overený zákazník www.mamigo.sk Jana

Pridané: 11. augusta 2022

Zakúpený v www.mamigo.sk

Jednoduchá a rýchla príprava. Málo neporiadku pri varení. Ľahko sa umýva. Som spokojná.

Salente Cuco+

Salente Cuco+

Overený zákazník BONUSKO Dodi

Pridané: 1. augusta 2022

Zakúpený v BONUSKO

• za danú cenu veľa funkcií oproti konkurencii
  • skutočne rýchle varenie, zatiaľ vyskúšané hydinové a bravčové mäso
  • výhodou je sklenená pokrievka pri bežnom varení
  • popisky ovládania v českom jazyku
  • možnosť varenia komplet hlavného jedla naraz
  • máme ju krátko na rozsiahlejší popis všetkých možností a funkcií.

Jediné mínus je azda len nearetovaná vnútorná nerezová varná nádoba, ktorá má tendenciu pri restovaní mäsa sa otáčať.

Zobrazujem 141 - 160 zo 469 recenzií 1...6 7 [ 8 ] 9 10...24